Regeneracja turbosprężarek Leżajsk

Oferujemy wysokiej jakości usługi związane z regeneracją części. Jeżeli słyszeli Państwo o regeneracji części w Mielcu, to najprawdopodobniej chodziło o naszą firmę. Posiadamy bowiem nienaganną reputację i renomę na rynku.

Magdalena Czachor-Radka

Jeżeli regeneracja i Mielec to z pewnością MY!

Informacje dla klientów z Leżajska

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Mielca ale również obejmuje swoim zakresem inne miasta woj. podkarpackiego. Naszą ofertę realizujemy również poprzez wysyłkę towaru do klienta – nasza firma oferuje również możliwość wysyłki turbosprężarek. Turbosprężarki wysyłane są przez firmę kurierską.

Najlepsze turbosprężarki w Twojej okolicy!

Jeśli nie znalazłeś firmy w Leżajsku, która oferuje regenerację turbin? Przyjedź do nas – zapraszamy. Czasami dobrze wykonana regeneracja nie musi znajdować się na miejscu. Przyjedź i zobacz jak wygląda i jak wykonywana jest rzetelna i fachowa naprawa turbosprężarek, którą realizujemy w Mielcu.

Regeneracja turbin Leżajsk

Miele jest doskonale znany z jakości jaką reprezentuje na arenie ogólnopolskiej i nie tylko. Wśród wielu firm, zapewne nasza firma najbardziej kojarzy się z w.w twierdzeniem ponieważ od ponad 20 lat regenerujemy turbosprężarki. Zatem warto przyjechać lub wysłać swoje turbo do nas gdyż jeżeli chodzi o motoryzację i jakość oszczędności na miejscu mogą okazać się pozorne.

Chcesz do nas przyjechać z Leżajska?

Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego. Dla samochodów osobowych ale nie tylko posiadamy wiele modeli turbo dostępne od ręki. Jeżeli nie posiadamy na magazynie Twojej turbosprężarki ze względu na poszanowanie Państwa czasu możliwa jest też regeneracja na miejscu od ręki. Oczywiście po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Regeneracja TURBIN

W ofercie dla naszych klientów regeneracja turbosprężarek zwykłych, ze sterownikiem (tzw. turbosprężarki z modułami elektronicznymi) oraz zmienną geometrią łopatek VNT VGT.

REGENERACJA DPF GPF FAP

Technologia FCM to skuteczne i bezpieczne podzespołów układu wydechowego. Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP i DPF do silników diesel oraz GPF do silników bezynowych.

CZYSZCZENIE KATALIZATORÓW KAT SCR DOC

Regeneracja katalizatorów zwykłych jak również tych pracujących w układzie SCR.

W naszej firmie wykonujemy również  profesjonalne czyszczenie katalizatorów DOC.

Chcesz szybciej swoje turbo? Kup z kaucją

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup turbosprężarki z kaucją. W takim przypadku cena zakupu zawiera: cenę podstawową + doliczoną kaucję (wysokość kaucji zależna od rodzaju i modelu turbosprężarki).

NA CZYM TO DOKŁADNIE POLEGA? ZOBACZ NA SCHEMACIE:

01. Kupujesz TURBO Z KAUCJĄ

02. My wysyłamy zakupiony towar

03. Odsyłasz  nam swoją turbosprężarkę

04. Weryfikujemy stan części i odsyłamy pieniądze z kaucji

Nie tylko regeneracja, również skup turbosprężarek

W celu zapewnienia sobie i naszym klientom dostępu do turbosprężarek z magazynu nasza firma oferuje również skup turbosprężarek. Możliwa także zamiana turbosprężarek – jest to dokładniej opisane jako Zakup z Kaucją.

Przy skupie turbo od klienta identycznie jak w przypadku kaucji w zależności od stanu turbosprężarki dokonujemy jej wyceny. Bazowa cena części zależy oczywiście od rodzaju i modelu turbosprężarki.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu.

Zadzwoń i  umów się na usługę na miejscu!

W przypadku regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanych do samochodów osobowych istnieje możliwość umówienia się z nami na wykonanie usługi na miejscu. Klient dostarcza nam do firmy część do regeneracji (sugerujemy godziny poranne) a my wykonujemy usługę od ręki (czas oczekiwania około 3h).

Nie dotyczy to podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów, gdyż proces czyszczenia trwa znacznie dłużej.

Wysyłka części lub odbiór osobisty

Każdorazowo zalecamy kontakt gdyż musimy zweryfikować przed zakupem możliwość sprzedaży lub regeneracji.

Zachęcamy więc do zakupu poprzez nasz sklep internetowy, ponieważ wystawione tam części są dostępne w magazynie. Oznacza to, że są dostępne. Jeżeli części nie ma w sklepie, należy zapytać o możliwość regeneracji (dotyczy szczególnie nietypowych turbin) ze względu na weryfikację dostępności części.

Identycznie jak w przypadku filtrów czy katalizatorów – w przypadku turbosprężarek do samochodów osobowych istnieje możliwość wykonania naprawy, regeneracji na miejscu – po uprzednim umówieniu się (czas oczekiwania około 3h).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734