Regeneracja turbosprężarek Rzeszów

Oferujemy wysokiej jakości usługi związane z regeneracją części. Jeżeli słyszeli Państwo o regeneracji części w Mielcu, to najprawdopodobniej chodziło o naszą firmę. Posiadamy bowiem nienaganną reputację i renomę na rynku.

Magdalena Czachor-Radka

Jeżeli regeneracja i Mielec to z pewnością MY!

Informacje dla klientów z Rzeszowa

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Mielca ale również obejmuje swoim zakresem inne miasta woj. podkarpackiego. Naszą ofertę realizujemy również poprzez wysyłkę towaru do klienta – nasza firma oferuje również możliwość wysyłki turbosprężarek. Turbosprężarki wysyłane są przez firmę kurierską.

Najlepsze turbosprężarki w Twojej okolicy!

Jeśli nie znalazłeś firmy w Rzeszowie, która oferuje regenerację turbin? Przyjedź do nas – zapraszamy. Czasami dobrze wykonana regeneracja nie musi znajdować się na miejscu. Przyjedź i zobacz jak wygląda i jak wykonywana jest rzetelna i fachowa naprawa turbosprężarek, którą realizujemy w Mielcu.

Regeneracja turbin Rzeszów

Miele jest doskonale znany z jakości jaką reprezentuje na arenie ogólnopolskiej i nie tylko. Wśród wielu firm, zapewne nasza firma najbardziej kojarzy się z w.w twierdzeniem ponieważ od ponad 20 lat regenerujemy turbosprężarki. Zatem warto przyjechać lub wysłać swoje turbo do nas gdyż jeżeli chodzi o motoryzację i jakość oszczędności na miejscu mogą okazać się pozorne.

Mieszkasz w Rzeszowie i chcesz przyjechać?

Dla samochodów osobowych ale nie tylko posiadamy wiele modeli turbo dostępne od ręki. Jeżeli nie posiadamy na magazynie Twojej turbosprężarki ze względu na poszanowanie Państwa czasu możliwa jest też regeneracja na miejscu od ręki. Oczywiście po uprzednim kontakcie telefonicznym. Zanim przyjedziesz – zadzwoń dopytaj o dostępność.

Gdzie warto zregenerować turbo w Rzeszowie?

Zapewne w Rzeszowie są firmy regenerujące turbo. Zachęcamy jednak do skorzystania z firmy MR Radka, której domeną jest jakość, tak ważna w motoryzacji. W przypadku regeneracji czy naprawy części nie warto oszczędzać, gdyż wielokrotna usługa wymiany części może przewyższyć koszty jednej solidnej regeneracji.

Jestem z Rzeszowa. Czy dostanę turbo od ręki?

Sugerujemy zatem zakup turbosprężarki z kaucją. Kupują Państwo turbo, które wysyłamy do 24h (w dni robocze) więc właściwie natychmiast. W tym samym momencie odsyłają Państwo swoją turbinę. Po weryfikacji nadesłanej części w zależności od jej stanu i uszkodzeń zwracamy kaucję lub jej część.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki w Rzeszowie?

Dla klientów z Rzeszowa polecamy osobiste dostarczenie części do naszej firmy. Możliwa jest oczywiście także wysyłka. Koszt regeneracji turbosprężarki w dużym stopniu zależy od rodzaju, modelu turbo oraz jej stanu. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym biurem celem poznania wyceny.

Czy naprawiamy turbosprężarki do ciężarówek, ciągników siodłowych, autobusów?

Tak, możliwa regeneracja lub sprzedaż turbin tego typu. Naprawiamy turbiny do takich pojazdów jak ciężarówki, ciągniki siodłowe czy autobusy. Wycena odbywa się indywidualnie. Pewne modele posiadamy dostępne od ręki ze stanów magazynowych.

Czy naprawiamy turbosprężarki do maszyn budowlanych, rolniczych?

Tak, sprzedaż i regeneracja turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki do takich maszyn budolanych i rolniczych jak wywrotki, dźwigi, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, traktory, kombajny i inne. Wycena odbywa się indywidualnie. Określone modele posiadamy dostępne od ręki ze stanów magazynowych.

Czy regenerujemy filtry cząstek stałych DPF GPF FAP?

Oferujemy profesjonalne czyszczenie filtrów cząstek stałych do silników diesel – mokre FAP, suche DPF oraz GPF do silników benzynowych. Możliwa regeneracja filtrów do samochodów osobowych, dostawczych, busów, ciężarowych, autobusów i innego sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych.

Czy regenerujemy katalizatory KAT DOC SCR?

W ofercie firmy również regeneracja katalizatorów. Profesjonalne czyszczenie katalizatorów samochodów osobowych, dostawczych, busów, ciężarowych, autobusów i innego sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych. Regenerujemy katalizatory zwykłe typu KAT a także SCR i DOC.

Regeneracja TURBIN

W ofercie dla naszych klientów regeneracja turbosprężarek zwykłych, ze sterownikiem (tzw. turbosprężarki z modułami elektronicznymi) oraz zmienną geometrią łopatek VNT VGT.

REGENERACJA DPF GPF FAP

Technologia FCM to skuteczne i bezpieczne podzespołów układu wydechowego. Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP i DPF do silników diesel oraz GPF do silników bezynowych.

CZYSZCZENIE KATALIZATORÓW KAT SCR DOC

Regeneracja katalizatorów zwykłych jak również tych pracujących w układzie SCR.

W naszej firmie wykonujemy również  profesjonalne czyszczenie katalizatorów DOC.

Chcesz szybciej swoje turbo? Kup z kaucją

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup turbosprężarki z kaucją. W takim przypadku cena zakupu zawiera: cenę podstawową + doliczoną kaucję (wysokość kaucji zależna od rodzaju i modelu turbosprężarki).

NA CZYM TO DOKŁADNIE POLEGA? ZOBACZ NA SCHEMACIE:

01. Kupujesz TURBO Z KAUCJĄ

02. My wysyłamy zakupiony towar

03. Odsyłasz  nam swoją turbosprężarkę

04. Weryfikujemy stan części i odsyłamy pieniądze z kaucji

Nie tylko regeneracja, również skup turbosprężarek

W celu zapewnienia sobie i naszym klientom dostępu do turbosprężarek z magazynu nasza firma oferuje również skup turbosprężarek. Możliwa także zamiana turbosprężarek – jest to dokładniej opisane jako Zakup z Kaucją.

Przy skupie turbo od klienta identycznie jak w przypadku kaucji w zależności od stanu turbosprężarki dokonujemy jej wyceny. Bazowa cena części zależy oczywiście od rodzaju i modelu turbosprężarki.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu.

Zadzwoń i  umów się na usługę na miejscu!

W przypadku regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanych do samochodów osobowych istnieje możliwość umówienia się z nami na wykonanie usługi na miejscu. Klient dostarcza nam do firmy część do regeneracji (sugerujemy godziny poranne) a my wykonujemy usługę od ręki (czas oczekiwania około 3h).

Nie dotyczy to podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów, gdyż proces czyszczenia trwa znacznie dłużej.

Wysyłka części lub odbiór osobisty

Każdorazowo zalecamy kontakt gdyż musimy zweryfikować przed zakupem możliwość sprzedaży lub regeneracji.

Zachęcamy więc do zakupu poprzez nasz sklep internetowy, ponieważ wystawione tam części są dostępne w magazynie. Oznacza to, że są dostępne. Jeżeli części nie ma w sklepie, należy zapytać o możliwość regeneracji (dotyczy szczególnie nietypowych turbin) ze względu na weryfikację dostępności części.

Identycznie jak w przypadku filtrów czy katalizatorów – w przypadku turbosprężarek do samochodów osobowych istnieje możliwość wykonania naprawy, regeneracji na miejscu – po uprzednim umówieniu się (czas oczekiwania około 3h).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734