Nasza oferta

Nasza oferta

Oferta skierowana zarówno do indywidualnych klientów jak również do warsztatów, serwisów i firm

Aby móc dobrze zregenerować swoją turbinę należy mieć odpowiedni sprzęt. Firmy – takie jak nasza posiadają cały zestaw niezbędny do przeprowadzania napraw. Regeneracja turbosprężarki to przede wszystkim odpowiednie czyszczenie, wyważenie elementów, wymiana na nowe i oryginalne części to standardowe procedury, które prowadzimy wobec wszystkich turbosprężarek dostarczonych przesz naszych klientów. Zobacz jak odbywa się naprawa turbin.

U nas nie ma kompromisów – każda „oszczędność” może zakończyć się niezadowoleniem klienta i reklamacją, a reklamacja to strata pieniędzy i czasu dlatego regeneracje, które prowadzimy – przeprowadzane są solidnie i na usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji! Do każdej turbosprężarki dołączamy wydruki z testów, jest to podstawa do realizacji gwarancji.

Profesjonalna naprawa turbin dla każdego

Zajmujemy się wszystkiego rodzaju turbinami w pojazdach osobowych – wszystkie modele i marki. W nasze ręce powierzyli swoje turbiny sąsiedzi z z różnych krajów Europy i nie tylko! Naszą jakość sprawdzili również klienci w Niemczech, Austrii, Anglii i innych krajów i systematycznie korzystają z naszych usług.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami transportowymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi w całej Polsce. Naszymi partnerami są klienci w całej Polsce jak również za granicą.

Serwisujemy turbiny do samochodów osobowych każdego typu, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych, które pracują w układzie turbo.

Dla naszych stałych partnerów posiadamy specjalna atrakcyjną ofertę cenową. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Regeneracja, sprzedaż, skup i wymiana turbosprężarek

Poza regeneracją interesuje nas skup, sprzedaż i zamiana turbosprężarek. Prowadzimy także sprzedaż turbin typowych gdzie oferujemy Państwu – dostępne od ręki z magazynu turbosprężarki! Są to przede wszystkim ogólnodostępne turbiny, które rotują w codziennej sprzedaży do wielu modeli i marek samochodów. Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki posiadają kolorowe zaślepki oraz instrukcję montażu aby zapobiec ewentualnym, ponownym uszkodzeniom w wyniku nieprawidłowego montażu i rozruchu turbiny w samochodzie.

Oczywiście istnieje możliwość wysyłki, sprzedajemy nasze turbiny również na allegro – wysyłka, do wyboru: kurier lub poczta polska (preferujemy wysyłki kurierem). Wszystkie przesyłki obowiązkowo ubezpieczamy!

Cennik napraw turbosprężarek standard to wyjątkowo niskie ceny!

Atrakcyjne ceny regeneracji i wysyłka do klienta

Regeneracja turbiny : od 550zł netto*

*w sprawie wyceny usługi wymiany z magazynu prosimy o kontakt drogą telefoniczną w celu sprawdzenia dostępności turbosprężarki na magazynie.

Naprawiamy wszystkie turbiny do każdej marki oraz modelu (dotyczy samochodów osobowych, dostawczych) a także inne turbiny występujące w innych pojazdach pracujące w układzie turbo silnika (o szczegóły należy pytać telefonicznie).

  • Tylko u nas – doważanie średnio i wysokoobrotowe do 200tys. obr/min
  • W standardzie –  tylko oryginalne części
  • Gwarancja na 12 miesięcy

Naprawiona turbina z certyfikatem

Dlaczego warto regenerować i dlaczego wybrać nas?

Do wszystkich napraw turbosprężarek stosowane są tylko i wyłącznie renomowane, sprawdzone i oryginalne części. Cała usługa wykonywana jest na wyjątkowo precyzyjnym i nowoczesnym sprzęcie.

Doważanie przy 200tys. obr/min to wyjątkowy proces, który ukazuje jak pracuje turbina przy przekroczeniu swoich optymalnych parametrów. Producenci często twierdzą, że ich produkt jest lepszy od regenerowanego gdyż dobrze zdają sobie sprawę, że 4-krotnie niższa cena przy tej samej jakości produktu to argument, którego nie da się podważyć żadnym dowodem.

Nie wiesz jak to robimy? Zobacz, sprawdź i przekonaj się, że Twoja turbosprężarka to żaden problem aby doprowadzić ją do stanu nowości.

Naprawiamy turbiny takich producentów jak :

  • Garrett
  • KKK
  • IHI
  • Holset
  • Mitsubishi
  • Schwitzer
  • i inne (kontakt przed usługą)
Zadzwoń
Dojazd