Dlaczego My?

Dlaczego My?

Wybierz profesjonalistów z renomą na rynku i wieloletnim doświadczeniem

Oferowane przez nas usługi pozwoliły naszym klientom od kilkunastu lat dokonać skutecznej weryfikacji wysokiej jakości świadczonych przez nas regeneracji.

Dzięki temu jesteś my pewni, że to co robimy – robimy dobrze. Naprawa turbosprężarek, turbin przeprowadzana jest na wysokiej klasy sprzęcie i przy użyciu tylko i wyłącznie renomowanych części. Więcej szczegółowych informacji na temat naprawy i dokładnym procesie regeneracji znajdą Państwo w zakładce regeneracja turbosprężarek.

 

Wykonujemy regeneracje turbin do samochodów osobowych, dostawczych i innych samochodów różnego przeznaczenia.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami transportowymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi w całej Polsce. Naszymi partnerami są klienci w kraju i za granicą.

Posiadamy najnowocześniejszy i sprawdzony sprzęt.

Naprawa turbin różnego rodzaju

Nasza pełna oferta to także regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią i sterownikami elektronicznymi oraz zwykłe standardowe turbiny bez geometrii i sterowania modułami. Podążając z czasem pragniemy Państwu przedstawić naszą ostatnią nowość w ofercie; regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią a także możliwość naprawy turbosprężarki ze sterownikiem elektronicznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz nabyliśmy odpowiednie szkolenia i certyfikaty do wykonywania tego typu napraw

Na wyposażeniu m.in piaskarki, wyważarki i doważarki, w tym: średnioobrotowa i wysokoobrotowa, na których testujemy wszystkie naprawione w naszej firmie turbiny, nowoczesne maszyny do diagnostyki i ustawiania optymalnych parametrów pracy. Tylko poprzez dobór odpowiedniego sprzętu każdy profesjonalny serwis turbosprężarek jest w stanie zrobić to dobrze.

Uważamy, że regenerujemy turbiny najlepiej ze wszystkich firm w regionie. Nie tolerujemy kompromisów!

Pewność i gwarancja jakości!

Tylko i wyłącznie oryginalne i sprawdzone części oraz 12 miesięcy gwarancji. Kilkuletnie doświadczenie, sprzęt oraz wykwalifikowany personel to nasza główna domena, która pozwala nam na niezachwianą reputację i renomę na rynku.

Posiadamy własny magazyn z turbosprężarkami, z którego realizujemy zamówienia od ręki na najbardziej popularne i chodliwe rodzaje i modele turbosprężarek.

Chcesz mieć 100% pewności, że Twoja turbosprężarka będzie Ci długo służyła? Przeczytaj i zastanów się dlaczego warto skorzystać z naszych usług :

  • zawsze oryginalne części
  • doważanie średnio i wysokoobrotowe aż do 200tys. obr/min
  • gwarancja na 12 miesięcy

Zadzwoń
Dojazd