Tysiące zadowolonych użytkowników

Regenerujemy części od ponad 20 lat. Stworzyliśmy markę, którą cechuje wysoka jakość znana doskonale zarówno w kraju jak rónież w Europie.

Magdalena Czachor-Radka

Jeżeli regeneracja i Mielec to z pewnością MY!

Wybierz profesjonalistów z  doświadczeniem

Oferowane przez nas usługi pozwoliły naszym klientom od kilkunastu lat dokonać skutecznej weryfikacji wysokiej jakości świadczonych przez nas regeneracji. Potencjałem firmy są bowiem  ludzie, procedury, specjalistyczny sprzęt a całość wieńczy ponad 20 letnie doświadczenie.

Dzięki temu jesteś my pewni, że to co robimy – robimy dobrze.

Naprawa turbosprężarek, turbin przeprowadzana jest na wysokiej klasy sprzęcie i przy użyciu tylko i wyłącznie renomowanych części.

Więcej szczegółowych informacji na temat wykonywanych napraw znajdą Państwo w naszej ofercie.

Jeżeli chodzi o turbosprężarki, katalizatory i filtry cząstek stałych to wykonujemy regeneracje do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów. Natomiast w ofercie turbo także turbosprężarki do maszyn budowlanych, rolniczych i innych urządzeń pracujących w układzie turbo.

Magazyn gotowych turbin, wysyłka z Mielca w 24h

Posiadamy własny magazyn z turbosprężarkami, z którego realizujemy zamówienia naszych klientów. Wiele modeli oraz rodzajów turbin dostępne od ręki. Zachęcamy do zakupu poprzez nasz sklep:

U nas otrzymasz gwarancję na 12 miesięcy

Podstawą ewentualnych reklamacji są dołączane protokoły z maszyn i udządzeń diagnostycznych części po regeneracji.

Zastosowanie sprawdzonych, skutecznych technologii regeneracji w naszej firmie to Nasza i Państwa pewność solidnie wykonanej naprawy.

FLASH CLEANER

Skuteczna i bezpieczna metoda czyszczenia pod wysokim ciśnieniem podzespołów układu wydechowego

CIMAT 200TRPM

Wyważanie wysokoobrotowe do 200tys.obr/min to pewność bezproblemowego działania wirnika

TURBO TECHNICS

 Turbosprężarki VNT i VGT to wyjątkowo precyzyjne ustawienia optylmalnych parametrów

Od początku najważniejszy był i jest zawsze klient

Naszymi klientami są zarówno klienci detaliczni jak również firmy z branży. Należą do nich m.in firmy transportowe, warsztaty samochodowe, serwisy motoryzacyjne, sklepy. Ponadto posiadamy wielu dystrybutorów, którzy chwalą naszą jakość.

Sieć partnerów Magdalena-Czachor Radka obejmuje zarówno klientów w kraju i za granicą. Obecnie posiadamy mocno doinwestowaną firmę, co przekłada się na duże możliwości do obsługi największych partnerów z branży.

Regeneracja turbin, katalizatorów i filtrów cząstek stałych

Pełna oferta firmy to także regeneracja różnego rodzaju i przeznaczenia turbosprężarek jak również czyszczczenie DPF GPF FAP i katalizatorów SCR DOC.

Nowoczesne urządzenia diagnostyczno-testujące zapewniają nam i Państwu gwarancję precyzji napraw. A systamatyczne szkolenia personelu i otrzymane certyfikaty to potwierdzenie kompetencji. Dodatkowa wiedza pozwala nam w prawidłowy sposób przenieść potencjał naszego Zespołu na jakość realizowanych usług.

Na wyposażeniu firmy m.in piaskarki, wyważarki i doważarki, w tym: średnioobrotowa i wysokoobrotowa, na których testujemy wszystkie naprawione w naszej firmie turbiny. Takie marki jak CIMAT, Turbo-Technics czy FCM to doskonałe maszyny do diagnostyki i ustawiania optymalnych parametrów pracy. 

Argumenty te oraz nienaganna renoma to rozsnąca z dnia na dzień liczba klientów. Regenerujemy turbiny w oparciu o wysokie standardy w nasze procedury jakościowe to samokontrola oparta na wyśrubowanych kryteriach.

A wszystko to dlatego, że jeżeli chodzi o jakość TO NIE TOLERUJEMY KOMPROMISÓW!

Turbosprężarki

Oferujemy turbosprężarki nowe jak również po regeneracji. Wiele modeli i rodzajów dostępne od ręki ze stanów magazynowych. Turbiny zwykłe, ze zmienną geometrią VNT VGT oraz sterownikami. Gwarancja 12 miesięcy.

Filtry cząstek stałych

Profesjonalna technologia FCM umożliwiająca skuteczne czyszczenie filtrów cząstek stałych do diesel DPF FAP oraz GPF do silników beznynowych dla różnych rodzajów pojazdów.

Katalizatory SCR DOC

Regeneracja katalizatorów zwykłych jak również tych pracujących w układzie SCR.

W naszej firmie wykonujemy również  profesjonalne czyszczenie katalizatorów DOC.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734