Masz pytania? Nie zwlekaj

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Poniżej prezentujemy informacje, które na pewno unikną wielu dodatkowych zapytań.

Lokalizacja firmy Magdalena Czachor-Radka

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 7:00-15:00

Email

biuro @ turbosprezarki.mielec.pl

Telefon

+48 665 187 734 lub +48 609 141 806

PYTANIA, ODPOWIEDZI, SUGESTIE

Koniecznie zapoznaj się z informacjami poniżej

ZANIM WYŚLESZ lub dostarczysz SWOJE TURBO

W przypadku turbosprężarek zadzwoń i zapytaj się o możliwość regeneracji. Bowiem może się zdarzyć, że do Państwa turbosprężarki możemy nie mieć części do wykonania naprawy (dotczy szczególnie nietypowych turbin lub specjalistycznych).

Będę wysyłał części – JAK TO ZROBIĆ?

Poza faktem oczywistym jakim jest prawidłowe zabezpieczenie przesyłki sugerujemy opisać przesyłkę napisem „OSTROŻNIE” oraz ubezpieczyć jej zwartość. W sytuacji, w której otrzymamy część i oględziny naszych specjalistów stwierdzą uszkodzenia w przesyłce uruchomimy naszą procedurę. Poinformujemy Państwa niezwłocznie o zaistniałym fakcie oraz wykonamy dokumentację zdjęciową uszkodzeń i listu przewozowego. Szybka i sprawna komunikacja pozwoli na ubieganie się o zwrot kwoty wynikającej z ubezpieczenia względem firmy kurierskiej. Z naszej strony wszystkie przesyłki wysyłane do klientów są ubezpieczone.

CZY SPRZEDAJEMY FILTRY I KATALIZATORY?

Nie. Na częściach tych wykonujemy tylko usługę regeneracji. Części dostarcza nam klient osobiście lub wysyłkowo. My wykonujemy czyszczenie i zwracamy naprawioną część do klienta. W posiadaniu własnym dostępne mamy tylko turbosprężarki.

KIEDY FILTR LUB KATALIZATOR NIE NADAJĄ SIĘ DO REGENERACJI?

Nie każdy filtr lub katalizator klasyfikuje się do czyszczenia. Znaczna większość części bezproblemowo się regeneruje. Warunek jest jeden – wkład wewnątrz nie może być pęknięty, pokruszony, zdeformowany co fizycznie uniemożliwia udrożenienie układu.

CZY KAUCJA ZWROTNA JEST W PEŁNI ZWRACANA?

Jeżeli zakupili Państwo turbosprężarkę z kaucją to zwrot kaucji następuje w momencie weryfikacji nadesłanej przez Państwa części. Zwrot może być całkościowy i zazwyczaj tak to się odbywa ale również części kwoty. W wyjątkowych sytuacjach możemy także nie zwrócić kaucji.

Zwrot częściowy kaucji występuje to w sytuacju gdy w odesłanej do naszej firmy turbosprężarce brakuje podstawowych elementów lub jest ona fizycznie uszkodzona a stwierdzone uszkodzenia dyskfalifikują część jako nadającą się do wykorzystania. Całkowity brak zwrotu dotyczy turbosprężarki, która w ogóle nie daje się do żadnej naprawy.

Będę przejazdem – ile trwa regeneracja? 

Istnieje opcja umówienia się z nami. Dotyczy to wybranych usług związanych z regeneracją: głównie zalecane dla podzespołów do samochodów osobowych i dostawczych. Po uprzednim kontakcie regneracja turbo do w/w pojazdów około 3-4h, regeneracja filtra cząstek stałych/katalizatora 3-4h. Prosimy przyjechać w godzinach porannych 7:00-9:00.

W przypadku pozostałych pojazdów nie zalecamy gdyż czas oczekiwania może być dłuższy aniżeli dzień roboczy.

Które turbosprężarki można zakupić od ręki?

Na sprzedaż z magazynu posiadamy tylko wybrane modele turbin. Wszystkie te turbosprężarki dostępne są w naszym sklepie www.markcenter.pl

JAK DŁUGO JEST GWARANCJA?

Na wszystkie usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Jeżeli ustalany był indywidualnie z klientem inny okres w takim przypadku –  gwarancja opisywana jest jako adnotacja na fakturze (dotyczy szczególnie specjalistycznych części).

CHCĘ MIEĆ PEWNOŚĆ ZAKUPU

Każdy zakup w naszej firmie jest pewny. Wystawiamy na usługę, zakup części fakturę/paragon, które są jednocześnie podstawą do reklamacji (wraz z kompletem dokumentów). Jeżeli jednak mają Państwo jakiekolwiek obawy, zachęcamy do zakupu naszych części i usług na Allegro oraz sklepie internetowym MarkCenter.pl

Zawsze gwarantujemy bezpieczeństwo i pewność zakupu!

„CZĘŚĆ NIE DZIAŁA” CO ROBIĆ?

W przypadku problemów zalecamy kontakt. Bardzo prosimy o podanie numeru faktury lub paragonu, ewentualnie numeru zamówienia (ze sklepu). Pozwoli nam to na weryfikację. Zalecamy zawsze dołączyć protokoły, które dodajemy do części.

Zanim wystawisz negatywny komentarz – ZADZWOŃ lub napisz do nas w celu opisania zaistniałego problemu.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734

MR Radka - Profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki • Mielec

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec

woj. podkarpackie (Poland)