Turbosprężarki i Mielec to na pewno MY

W Mielcu jest wiele firm zajmujących się sprzedażą regenerowanych części. My jesteśmy producentem więc otrzymujesz solidny towar z pierwszej ręki.

Magdalena Czachor-Radka

Niezachwiana renoma od ponad 20 lat!

Profesjonalna regeneracja turbin w Mielcu

Miasto Mielec nazywane jest potocznie polskim zagłębiem regeneracji. Ponieważ to tutaj od wielu lat istnieją zakłady lotnicze. A tam gdzie lotnictwo tam również turbo-doładowanie. Przekładając więc technologię skali makro na skalę mikro dochodzimy powoli do sedna.

Wśród naszych ojców przez wiele lat wypracowana została wyjątkowa precyzja i dbaość o detale. To wlaśnie te cechy najlepiej charakteryzują branżę lotniczą. Na bazie tego powstała nasza firma dzięki czemu przenieśliśmy wszystkie atuty do branży motoryzacyjnej.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje turbo zostało naprawdę dobrze zregenerowane – pozwól nam dokonać naprawy.

Szeroki zakres oferowanych turbosprężarek

Posiadamy bardzo szeroki zakres jeżeli chodzi o sprzedaż i regenerację turbosprężarek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:

  • Turbosprężarki do samochodów osobowych
  • Turbosprężarki do samochodów dostawczych, busów
  • Turbosprężarki do autobusów
  • Turbosprężarki do maszyn rolniczych
  • Turbosprężarki do maszyn budowlanych
  • Turbosprężarki do łodzi motorowodnych

TURBOSPRĘŻARKI ZWYKŁE - STANDARD

Solidna regeneracja zwykłych turbospężarek. Znane w branży motoryzacyjnej jako turbosprężarki standardowe.

TURBO ZE ZMIENNĄ GEOMETRIĄ ŁOPATEK

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią. Tego typu turbo znane są również jako turbosprężarki VNT i VGT.

TURBO ZE STEROWNIKIEM - MODUŁEM

Precyzyjna regeneracja turbo ze sterownikiem półelektronicznym i elektronicznym. To turbosprężarki z tzw. modułem.

Magazyn gotowych turbin, wysyłka z Mielca w 24h

Posiadamy własny magazyn z turbosprężarkami, z którego realizujemy zamówienia naszych klientów. Wiele modeli oraz rodzajów turbin dostępne od ręki. Zachęcamy do zakupu poprzez nasz sklep:

Kup turbo z kaucją i zyskaj cenny czas!

Nie chcesz czekać na regenerację turbosprężarki? Kup z kaucją i zyskaj jakże cenny czas. Wysyłka w 24h do klienta (dzień roboczy).

Pomimo, że posiadamy bardzo dużo turbin na stanie magazynu pamiętaj aby zadzwonić i zapytać o dostępność Twojego modelu. Możesz również sprawdzić i kupić z kaucją turbo w e-sklepie.

KUPUJESZ TURBO (CENA + KAUCJA)

ODSYŁASZ NAM SWOJĄ TURBOSPRĘŻARKĘ

MY WYSYŁAMY DO CIEBIE ZAKUPIONĄ CZĘŚĆ

DOKONUJEMY WERYFIKACJI CZĘŚCI I ZWRACAMY KAUCJĘ*

*w większości przypadków zwracamy pełną wartość kaucji. Jednak zdarzają się sytuację gdy nadesłana do nas część w ogóle nie klasyfikuje się do naprawy lub jest niekompletna/uszkodzona co częściowo dyskfaliwikuje ją jako zgodną. W takich przypadkach następują potrącenia z wartości nadpłaconej kaucji.

Nie tylko regeneracja, również skup turbosprężarek

W celu zapewnienia sobie i naszym klientom dostępu do turbosprężarek z magazynu nasza firma oferuje również skup turbosprężarek. Możliwa także zamiana turbosprężarek – jest to dokładniej opisane jako Zakup z Kaucją.

Przy skupie turbo od klienta identycznie jak w przypadku kaucji w zależności od stanu turbosprężarki dokonujemy jej wyceny. Bazowa cena części zależy oczywiście od rodzaju i modelu turbosprężarki.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu.

Zadzwoń i  umów się na usługę na miejscu!

W przypadku regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanych do samochodów osobowych istnieje możliwość umówienia się z nami na wykonanie usługi na miejscu. Klient dostarcza nam do firmy część do regeneracji (sugerujemy godziny poranne) a my wykonujemy usługę od ręki (czas oczekiwania około 3h).

Nie dotyczy to podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów, gdyż proces czyszczenia trwa znacznie dłużej.

Wysyłka części lub odbiór osobisty

Każdorazowo zalecamy kontakt gdyż musimy zweryfikować przed zakupem możliwość sprzedaży lub regeneracji.

Zachęcamy więc do zakupu poprzez nasz sklep internetowy, ponieważ wystawione tam części są dostępne w magazynie. Oznacza to, że są dostępne. Jeżeli części nie ma w sklepie, należy zapytać o możliwość regeneracji (dotyczy szczególnie nietypowych turbin) ze względu na weryfikację dostępności części.

Identycznie jak w przypadku filtrów czy katalizatorów – w przypadku turbosprężarek do samochodów osobowych istnieje możliwość wykonania naprawy, regeneracji na miejscu – po uprzednim umówieniu się (czas oczekiwania około 3h).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734