Regeneracja zwykłych turbosprężarek standard

Wszystkie nasze turbosprężarki to części regenerowane na nowoczesnym sprzęcie, przy zastosowaniu markowych solidnych części. Naprawy wykonują specjaliści z branży.

Magdalena Czachor-Radka

Jeżeli regeneracja i Mielec to z pewnością MY!

Tania i profesjonalna regeneracja turbo

Każda regenerowana przez nas turbosprężarka to dokładnie zdiagnozowany problem, który naprawiamy w 100% i testujemy wyniki naszej naprawy na wyjątkowo precyzyjnych maszynach i urządzeniach. Dlatego do każdej turbiny dodajemy wyniki z osiąganych testów, które są podstawą do realizacji udzielanej przez naszą firmę 12 miesięcznej gwarancji.

Krok po kroku naprawa turbosprężarek w naszej firmie

1. Demontaż i rozbiórka turbosprężarki

2. Weryfikacja głównych uszkodzeń

3. Oczyszczanie

W celu dokładnej weryfikacji obudowy pod kątem mikro-pęknięć i innych defektów wykonywane jest dokładne oczyszczanie przy pomocy piaskarek. Jest to dwu-etapowy proces (polgrid oraz mikrokulki):

Poniżej fotografia prezentująca elementy turbosprężarki po procesie czyszczenia wstępnego – w elektrokorundzie (polgridzie)

Elementy po czyszczeniu ostatecznym w mikrokulkach szklanych:

4. Wyważanie wałka – wirnika

Specjalne, niezwykle precyzyjne maszyny renomowanej firmy CIMAT wyważją wirnik turbosprężarki. Wynik przekazywany jest do komputera. Pozwala to na precyzyjne, wręcz idealne wyważenie wirnika. To ważne, gdyż przy tak dużych siłach działających na wirnik, jakiekolwiek odchylenia od osi są niedopuszczalne.

5. Zbrojenie turbiny

Złożenie całej turbiny odbywa się na renomowanych częściach. Zawsze wymieniamy części zestawu naprawczego, dodatkowo ewentualne uszkodzone części turbiny.

6. Doważanie i próba szczelności

Doważarka średnioobrotowa imituje pracę w układzie silnika pod ciśnieniem. Doważanie średnoobrotowe – do 30tys. obr/min:

7. Doważanie wysokoobrotowe

Po przeprowadzonych testach na doważarce średnioobrotowej – próba na wysokich obrotach :

Niezwykle precyzyjne doważarki wysokoobrotowe, maksymalne parametry : 250tys. obr/min:

Doważanie wirnika

Jeżeli oryginalna część pracuje w parametrach do 160tys. obr/min – my testujemy ją na naszej maszynie, podkręcając obroty do 200tys. obr/min. Jeżeli naprawa wykonana jest poprawnie – Twoje turbo na pewno bez problemu ją wytrzyma.

Do wszystkich turbosprężarek dołączamy raporty z komputerów : wyważarki i doważarek!

8. Złożenie całości

Wszystkie turbosprężarki w trakcie procesu naprawy przechodzą szereg restrykcyjnych testów i samokontroli. Dlatego też udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Dodatkowo do każdej turbosprężarki dołączona jest instrukcja montażu. Zadbaj o to aby wyeliminować przyczynę uszkodzenia turbosprężarki przed ponownym jej uruchomieniem. Dowiedz się więcej z naszego poradnika.

Nie tylko turbosprężarki standard

W ofercie nie tylko regeneracja turbosprężarek standardowych (zwykłych) ale również regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią oraz regeneracja turbin ze sterownikiem elektronicznym.

Firma nasza podąża systematycznie za trendami rynku. Jeżeli pojawia się nowa skuteczna technologia oraz możliwość naprawy inwestujemy rozwijając ofertę.

Personel firmy systematycznie bierze udział w szkoleniach związanych z nowościami na rynku i w branży dzięki czemu realizujemy usługi dla każdego typu turbosprężarek.

Kup teraz – nie czekaj! Zyskaj czas

Turbosprężarki ze sterownikami posiadamy na stanach naszego magazynu. Nie czekaj! Zakup turbosprężarkę w opcji z kaucją, zyskasz na czasie. Wysyłka w 24h (dot. dni roboczych)

Regeneracja TURBIN

W ofercie dla naszych klientów regeneracja turbosprężarek zwykłych, ze sterownikiem (tzw. turbosprężarki z modułami elektronicznymi) oraz zmienną geometrią łopatek VNT VGT.

REGENERACJA DPF GPF FAP

Technologia FCM to skuteczne i bezpieczne podzespołów układu wydechowego. Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP i DPF do silników diesel oraz GPF do silników bezynowych.

CZYSZCZENIE KATALIZATORÓW KAT SCR DOC

Regeneracja katalizatorów zwykłych jak również tych pracujących w układzie SCR.

W naszej firmie wykonujemy również  profesjonalne czyszczenie katalizatorów DOC.

Chcesz szybciej swoje turbo? Kup z kaucją

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup turbosprężarki z kaucją. W takim przypadku cena zakupu zawiera: cenę podstawową + doliczoną kaucję (wysokość kaucji zależna od rodzaju i modelu turbosprężarki).

NA CZYM TO DOKŁADNIE POLEGA? ZOBACZ NA SCHEMACIE:

01. Kupujesz TURBO Z KAUCJĄ

02. My wysyłamy zakupiony towar

03. Odsyłasz  nam swoją turbosprężarkę

04. Weryfikujemy stan części i odsyłamy pieniądze z kaucji

Zastosowane technologie

FLASH CLEANER

Skuteczna i bezpieczna metoda czyszczenia pod wysokim ciśnieniem podzespołów układu wydechowego

CIMAT 200TRPM

Wyważanie wysokoobrotowe do 200tys.obr/min to pewność bezproblemowego działania wirnika

TURBO TECHNICS

 Turbosprężarki VNT i VGT to wyjątkowo precyzyjne ustawienia optylmalnych parametrów

Nie tylko regeneracja, również skup turbosprężarek

W celu zapewnienia sobie i naszym klientom dostępu do turbosprężarek z magazynu nasza firma oferuje również skup turbosprężarek. Możliwa także zamiana turbosprężarek – jest to dokładniej opisane jako Zakup z Kaucją.

Przy skupie turbo od klienta identycznie jak w przypadku kaucji w zależności od stanu turbosprężarki dokonujemy jej wyceny. Bazowa cena części zależy oczywiście od rodzaju i modelu turbosprężarki.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu.

Zadzwoń i  umów się na usługę na miejscu!

W przypadku regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanych do samochodów osobowych istnieje możliwość umówienia się z nami na wykonanie usługi na miejscu. Klient dostarcza nam do firmy część do regeneracji (sugerujemy godziny poranne) a my wykonujemy usługę od ręki (czas oczekiwania około 3h).

Nie dotyczy to podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów, gdyż proces czyszczenia trwa znacznie dłużej.

Wysyłka części lub odbiór osobisty

Każdorazowo zalecamy kontakt gdyż musimy zweryfikować przed zakupem możliwość sprzedaży lub regeneracji.

Zachęcamy więc do zakupu poprzez nasz sklep internetowy, ponieważ wystawione tam części są dostępne w magazynie. Oznacza to, że są dostępne. Jeżeli części nie ma w sklepie, należy zapytać o możliwość regeneracji (dotyczy szczególnie nietypowych turbin) ze względu na weryfikację dostępności części.

Identycznie jak w przypadku filtrów czy katalizatorów – w przypadku turbosprężarek do samochodów osobowych istnieje możliwość wykonania naprawy, regeneracji na miejscu – po uprzednim umówieniu się (czas oczekiwania około 3h).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734