Regeneracja turbin ze sterownikiem elektronicznym i pół-elektronicznym

Turbosprężarki ze sterownikami pół-elektroniczne i elektroniczne znane są także w branży jako turbosprężarki z modułami elektronicznymi.

Magdalena Czachor-Radka

Jeżeli regeneracja i Mielec to z pewnością MY!

Turbosprężarki ze sterownikiem elektronicznym (modułem) oraz pół elektronicznym

W odpowiedzi na zapytania klientów oraz wymagania rynku motoryzacyjnego chcieliśmy Państwu zaprezentować możliwość naprawy turbin, które posiadają sterowniki elektroniczne i półelektroniczne. To znane także w branży turbosprężarki z modułami elektronicznymi.

Co warto wiedzieć o turbosprężarkach z elektroniką?

Wadliwy i nie w pełni sprawny sterownik (tzw. moduł) elektroniczny w turbosprężarce powoduje wiele różnych problemów w tym:

  • zwiększenie poziomu spalania paliwa,
  • nadmierną ilość spalin w układzie wydechowym (tzw. dymienie),
  • przełączanie się auta w tryb service (awaryjny),
  • spadki mocy,
  • nierówna praca silnika

Kompleksowa regeneracja turbosprężarki

Regenerując turbo z elektroniką należy regenerować i turbosprężarkę i sterownik. Tylko wtedy kompleksowa regeneracja zapewni Państwu pewność całej naprawy i docelowego działania.

Nasz profesjonalny serwis powinien kompleksowo dokonać weryfikacji. Jeżeli sama turbosprężarka tego nie wymaga dodatkowych działań z naszej strony po sprawdzeniu – poinformujemy Państwa o tym.

Zadbaj o to aby wyeliminować przyczynę uszkodzenia turbosprężarki przed ponownym jej uruchomieniem. Dowiedz się więcej z naszego poradnika.

Kup teraz – nie czekaj! Zyskaj czas

Turbosprężarki ze sterownikami posiadamy na stanach naszego magazynu. Nie czekaj! Zakup turbosprężarkę w opcji z kaucją, zyskasz na czasie. Wysyłka w 24h (dot. dni roboczych)

Posiadamy specjalistyczny sprzęt. Nasz personel odbył stosowne szkolenia, dzięki którym doskonale wiemy jak przywrócić Państwa sterownik do prawidłowego trybu pracy. Regeneracja turbin ze sterownikiem to specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie i wiedza, które pozwalają na wysokiej jakości naprawy tego typu turbo:

Nie tylko turbosprężarki ze sterownikami

W ofercie nie tylko regeneracja turbosprężarek standardowych (zwykłych) ale również regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią oraz regeneracja turbin ze sterownikiem elektronicznym.

Firma nasza podąża systematycznie za trendami rynku. Jeżeli pojawia się nowa skuteczna technologia oraz możliwość naprawy inwestujemy rozwijając ofertę.

Personel firmy systematycznie bierze udział w szkoleniach związanych z nowościami na rynku i w branży dzięki czemu realizujemy usługi dla każdego typu turbosprężarek.

Turbosprężarki

Oferujemy turbosprężarki nowe jak również po regeneracji. Wiele modeli i rodzajów dostępne od ręki ze stanów magazynowych. Turbiny zwykłe, ze zmienną geometrią VNT VGT oraz sterownikami. Gwarancja 12 miesięcy.

Filtry cząstek stałych

Profesjonalna technologia FCM umożliwiająca skuteczne czyszczenie filtrów cząstek stałych do diesel DPF FAP oraz GPF do silników beznynowych dla różnych rodzajów pojazdów.

Katalizatory SCR DOC

Regeneracja katalizatorów zwykłych jak również tych pracujących w układzie SCR.

W naszej firmie wykonujemy również  profesjonalne czyszczenie katalizatorów DOC.

Chcesz szybciej swoje turbo? Kup z kaucją

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup turbosprężarki z kaucją. W takim przypadku cena zakupu zawiera: cenę podstawową + doliczoną kaucję (wysokość kaucji zależna od rodzaju i modelu turbosprężarki).

NA CZYM TO DOKŁADNIE POLEGA? ZOBACZ NA SCHEMACIE:

01. Kupujesz TURBO Z KAUCJĄ

02. My wysyłamy zakupiony towar

03. Odsyłasz  nam swoją turbosprężarkę

04. Weryfikujemy stan części i odsyłamy pieniądze z kaucji

Zastosowane technologie

FLASH CLEANER

Skuteczna i bezpieczna metoda czyszczenia pod wysokim ciśnieniem podzespołów układu wydechowego

CIMAT 200TRPM

Wyważanie wysokoobrotowe do 200tys.obr/min to pewność bezproblemowego działania wirnika

TURBO TECHNICS

 Turbosprężarki VNT i VGT to wyjątkowo precyzyjne ustawienia optylmalnych parametrów

Nie tylko regeneracja, również skup turbosprężarek

W celu zapewnienia sobie i naszym klientom dostępu do turbosprężarek z magazynu nasza firma oferuje również skup turbosprężarek. Możliwa także zamiana turbosprężarek – jest to dokładniej opisane jako Zakup z Kaucją.

Przy skupie turbo od klienta identycznie jak w przypadku kaucji w zależności od stanu turbosprężarki dokonujemy jej wyceny. Bazowa cena części zależy oczywiście od rodzaju i modelu turbosprężarki.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu.

Zadzwoń i  umów się na usługę na miejscu!

W przypadku regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanych do samochodów osobowych istnieje możliwość umówienia się z nami na wykonanie usługi na miejscu. Klient dostarcza nam do firmy część do regeneracji (sugerujemy godziny poranne) a my wykonujemy usługę od ręki (czas oczekiwania około 3h).

Nie dotyczy to podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów, gdyż proces czyszczenia trwa znacznie dłużej.

Wysyłka części lub odbiór osobisty

Każdorazowo zalecamy kontakt gdyż musimy zweryfikować przed zakupem możliwość sprzedaży lub regeneracji.

Zachęcamy więc do zakupu poprzez nasz sklep internetowy, ponieważ wystawione tam części są dostępne w magazynie. Oznacza to, że są dostępne. Jeżeli części nie ma w sklepie, należy zapytać o możliwość regeneracji (dotyczy szczególnie nietypowych turbin) ze względu na weryfikację dostępności części.

Identycznie jak w przypadku filtrów czy katalizatorów – w przypadku turbosprężarek do samochodów osobowych istnieje możliwość wykonania naprawy, regeneracji na miejscu – po uprzednim umówieniu się (czas oczekiwania około 3h).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734