Regeneracja turbosprężarek ze sterownikiem

Turbosprężarki ze sterownikami półelektronicznymi i elektronicznymi

W odpowiedzi na zapytania klientów oraz wymagania rynku motoryzacyjnego chcieliśmy Państwu zaprezentować możliwość naprawy turbin, które posiadają sterowniki elektroniczne i półelektroniczne. To znane także w branży turbosprężarki z modułami elektronicznymi.

Co warto wiedzieć o turbo, które posiadają moduł czyli sterownik elektroniczny?

Wadliwy i nie w pełni sprawny sterownik (tzw. moduł) elektroniczny w turbosprężarce powoduje wiele różnych problemów w tym:

  • zwiększenie poziomu spalania paliwa
  • nadmierną ilość spalin w układzie wydechowym (tzw. dymienie)
  • przełączanie się auta w tryb service (awaryjny)
  • spadki mocy
  • nierówna praca silnika

Kompleksowa regeneracja turbosprężarki

Regenerując turbo z elektroniką należy regenerować i turbosprężarkę i sterownik. Tylko wtedy kompleksowa regeneracja zapewni Państwu pewność całej naprawy i docelowego działania. Nasz profesjonalny serwis powinien kompleksowo dokonać weryfikacji. Jeżeli sama turbosprężarka tego nie wymaga dodatkowych działań z naszej strony po sprawdzeniu – poinformujemy Państwa o tym.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt. Nasz personel odbył stosowne szkolenia, dzięki którym doskonale wiemy jak przywrócić Państwa sterownik do prawidłowego trybu pracy. Regeneracja turbin ze sterownikiem to specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie i wiedza, które pozwalają na wysokiej jakości naprawy tego typu turbo:

Regeneracja turbin z modułem elektronicznym
Regeneracja turbosprężarek ze sterownikami elektronicznymi

W ofercie nie tylko regeneracja turbosprężarek z modułem elektronicznym ale również regeneracja turbosprężarek zwykłych oraz regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią. Firma nasza podąża systematycznie za trendami rynku i jeżeli wychodzi nowa technologia oraz możliwość naprawy inwestujemy rozwijając ofertę.

Personel firmy systematycznie bierze udział w szkoleniach związanych z nowościami na rynku i w branży dzięki czemu realizujemy usługi dla każdego typu turbosprężarek.

Zadzwoń
Dojazd