Czy warto regenerować turbosprężarkę?

Regeneracja to opłacalne rozwiązanie. Istotne jest jednak to gdzie wykonamy usługę regeneracji. Bowiem jak zawsze najważniejszym czynnikiem jest jakość.

INFORMATOR TECHNICZNY

Dowiedz się więcej od specjalistów z branży

Czy regeneracja turbosprężarki się opłaca?

Awaria turbosprężarki przyprawiła o dreszcze niejednego kierowcę. Pierwsza myśl to obawy związane z wysokimi kosztami wymiany tej części. I rzeczywiście, wymiana uszkodzonej turbosprężarki wiąże się z astronomicznymi wydatkami. W przypadku starszych aut, wszystkie koszty mogą przekraczać nawet połowę wartości samochodu. Dlatego też, bardzo popularną alternatywą jest regeneracja czyli naprawa.

Czy jednak takie rozwiązanie jak regeneracja turbosprężarek okaże się na dłuższą metę opłacalne? Czytaj dalej…

Co przemawia na korzyść regeneracji?

Po pierwsze – atrakcyjna cena. Nie da się ukryć, że regeneracja może być nawet kilkukrotnie tańsza od wymiany części na nową. To główne kwestie finansowe sprawiają, że wielu kierowców decyduje się regenerować uszkodzone turbo. Czy jest to korzystne rozwiązanie w kwestii osiągów auta?

Jak najbardziej tak! Jeżeli regeneracja turbosprężarki zostanie przeprowadzona w profesjonalny sposób, turbo będzie spisywać się bez zarzutu, oferują osiągi na poziomie sprzed awarii.

W celu zapobiegania kolejnym uszkodzeniom nasza firma informuje klientów o swoich spostrzeżeniach i udziela im  przydatnych rad jak należy eksploatować turbosprężarkę po regeneracji by wydłużyć jej żywotność.

Warto wiedzieć, że źle wykonany chiptuning zwiększa ryzyko uszkodzenia turbiny. Dlatego nie należy na własną rękę instalować turbin hybrydowych lub bez odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu
samodzielnie wymieniać turbosprężarki.

 

Regeneracja turbosprężarki

Na podstawie zebranych informacji ustalana jest przyczyna awarii. Fachowcy nie tylko zregenerują turbo jednak przede wszystkim dokonają prawidłowej kontroli po wykonanej naprawie. W przypadku serwisu i mechanika bardzo ważne jest aby usunąć czynniki, przyczyny awarii turbo które doprowadziły do defektu, uszkodzenia.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki?

Jeżeli masz wątpliwości albo chcesz wiedzieć ile będzie kosztować naprawa Twojej turbosprężarki.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do nas a z pewnością nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Czy warto zdecydować się na regenerację turbosprężarki?

Biorąc pod uwagę niższe ceny oraz doskonałe rezultaty, jak najbardziej tak. Chcesz wiedzieć ile wytrzymuje turbosprężarka po regeneracji? Zanim się dowiesz, pamiętaj, że tylko profesjonalne firmy, wyspecjalizowane w tej dziedzinie, zapewnią nam oczekiwany efekt.

Należy zatem postawić na specjalistyczny warsztat, który korzysta z rekomendowanych, oryginalnych części, a także zatrudnia fachowców stale rozwijających swoje kompetencje. O renomie takiego warsztatu mogą świadczyć zdobyte certyfikaty, a także opinie ze strony klientów.

Regeneracja turbo – czy warto wybrać tańsze rozwiązanie?

Z czystym sumieniem możemy oświadczyć, że profesjonalna regeneracja turbosprężarki w renomowanym warsztacie okaże się nie tylko tańsza od wymiany, ale również zaoferuje satysfakcjonujące efekty.

Turbo jeszcze przez wiele lat może nam zaoferować nienaganną pracę, dbając o zadowalające osiągi naszego samochodu. Musimy jedynie skrupulatnie i starannie wybrać warsztat, w którym przeprowadzona zostanie regeneracja. W ten sposób uzyskamy gwarancję sprawnej i dobrze spisującej się turbiny.

Gdzie jest najlepsza regeneracja turbin?

Odpowiednie miejsce możemy znaleźć przez Internet. W ostatnich latach pojawiło się wiele profesjonalnych warsztatów specjalizujących się w regeneracji turbosprężarek. Nie powinniśmy mieć zatem trudności ze znalezieniem przynajmniej kilku takich miejsc w naszej okolicy. Czym się kierować, aby wybrać odpowiedni warsztat?

Na pewno opiniami nie tylko z sieci ale z najbliższego otoczenia. Dobra firma to przede wszystkim gwarancja. Nasza firma udziela gwarancji na 12 miesięcy. Wśród wielu firm w regionie, właściwie nie chodzi tylko o Mielec. Firma MR Radka doskonale obsługuje klientów, serwisy i warsztaty z takich miast jak:

Oczywiście chyba najważniejszym drogowskazem są jednak opinie ze strony klientów, którzy skorzystali już z usług warsztatu. To właśnie z opinii możemy dowiedzieć się na temat tego, czy usługa została przeprowadzona rzetelnie, czy zaoferowała oczekiwane efekty, a także, ile kosztowała. Wybierając serwis z dużą liczbą pozytywnych opinii mamy pewność, że regeneracja turbosprężarki okaże się opłacalnym wyborem.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

+48 609 141 806

+48 665 187 734